Mobil Uygulama Tasarım

Mobil Uygulama Tasarım

Mobil Uygulama Tasarım

Yeni ürün geliştirme sürecinde dikkatli planlama yapmazsanız; para, zaman ve prestij israfıyla karşılaşırsınız!

Akıllı telefonların kullanımın artması ile birlikte mobil uygulama tasarımları da oldukça önemli hale geldi. Tasarımcılar artık birçok cihazı göz önüne almak ve mobil uygulama tasarım örneklerini sürekli takip etmek durumunda.

Telefonlardan internette gezinti yapmaya başlayan insanların sayısı çoğaldıkça web tasarımcılar akıllı telefonlarda web sitelerin daha iyi görüntülenebilir hale gelmesi için daha çok çalışıyor. Bu artık bir ihtiyaç. Çünkü insanlar artık internete şöyle bir bakıp çıkmıyor; bir tüketici olarak, telefondan daha çok bilgi edinmeye ve satın alma işlemi yapmaya başlıyor. Bu nedenle her ortamda markayı temsil edecek yeni tasarımlar geliştirilmesi gerekiyor.

Web tasarımının her ortama taşınmasının bir sonraki adımı ise mobil uygulama tasarımları. Birçok marka sadece web sitesine girince değil; kullanıcının her zaman kullanabileceği tasarımlara yönelmeye başladı bile. Markalar kendilerine ait mobil uygulamaların peşinde. Bu müşterilerin faydalanabileceği bir şey olabilir ya da güzel tasarlanmış bir RSS beslemesi kadar basit olabilir. Ne olursa olsun, tasarımcılar mobil uygulama tasarımları geliştirme konusunu takip etmek ve bilgilerini sürekli sınamak zorunda.

Mobil uygulama arayüz tasarımı zor ve tasarım tamamlandıktan sonra da tatmin edici bir seviyeye ulaşması pek kolay değil.

Sizin için mobil uygulama tasarım örnekleri araştırdık ve beğendiklerimizi listeledik.

Telefonlara uygun uygulama hizmetleri Apple  – Android  telefon ve tabletlere uygun olarak hazırlanmaktadır.
Her türlü web siteniz mobil uygulama olarak tasarlanabilir veya web sitenizi mobil site olarak uyarlayabiliyoruzBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu *